iPhone 14 Plus Siliconen Hoesje met foto Bladmuziek
Ben je muzikant, dan is dit design hoesje met Bladmuziek wellicht echt iets voor jou. Met de intrede van nieuwe media wordt de rol van papieren bladmuziek teruggedrongen. Steeds vaker treft men 'bladmuziek' op een beeldschermapparaat, zoals een tablet-pc, e-reader of iPad aan. Gelukkig maar, want als er geen nieuwe media zouden zijn, hadden wij ook nooit onze Phone Case Designer kunnen ontwerpen. Met deze unieke ontwerpmodule kun je jouw favoriete band of artiest op je smartphone hoesje zetten, maar je kunt ook gaan voor dit prachtige design hoesje met print van bladmuziek. Het design staat op een iPhone 14 Plus Siliconen Hoesje met foto. Deze case beschermt jouw telefoon vooral aan de achterzijde en zijkanten en is zeer flexibel. Het hoesje blijft aan de zijkanten transparant, de bovenkant is geheel bedrukt. TPU is onbreekbaar materiaal, dat zeer schokabsorberend is. Het hoesje past altijd in je broekzak en combineert uitstekend met een screenprotector.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Goud , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | A14PTHT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632730008 |
Vergelijkbare producten
iPhone 14 Plus Siliconen hoesje met naam Heart Smile
Hoesje voor iPhone 14 Plus Vintage Bird Flowers
iPhone 14 Plus Bookcase Marble Pink - Origineel Cadeau Vriendin
iPhone 14 Plus Marmeren Print Telefoonhoesje Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































