iPhone 14 Plus Telefoonhoesje met Pasjes Pups


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je iPhone 14 Plus? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Pups design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Telefoonhoesje met Pasjes en heeft twee vakjes voor pasjes en een groter vakje voor briefgeld. Alle zijdes van het hoesje worden bedrukt, hoe uniek is dat? Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje aan de voorkant. Wil je dit design hoesje nog iets extra's geven? Voeg dan gratis je naam of een quote toe! Is dit design hoesje toch niet helemaal wat je zocht? Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | IPIV2022 |
| Personage: | Geen personage |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Hoogte: | 27 mm |
| Lengte: | 188 mm |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Gewicht: | 30 g |
| Breedte: | 129 mm |
| Draadloos opladen: | Ja |
Vergelijkbare producten
iPhone 14 Plus Telefoonhoesje met Pasjes Olifanten
iPhone 14 Plus Hoesje Lovely Flowers
Wallet Case iPhone 14 Plus Barok Goud


Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



































