iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Hoesje met Magneet Emoji


Je gebruikt ze waarschijnlijk dagelijks: emojiâs. Daarom hebben we besloten ze op een design hoesje te zetten. De kleurrijke, vaak gele emoticons maken chatberichten net wat spontaner. Dat hebben we allemaal te danken aan Japan, waar de emojiâs die we zo goed kennen vandaan komen. Ondertussen zijn er meer dan 1800! Deze passen natuurlijk niet allemaal op een iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Hoesje met Magneet, maar we hebben de meeste gebruikte exemplaren erop gezet. Deze stand case is voorzien van een houder voor een pasje. Super handig. De telefoon zelf zit in een houder van TPU, dat zeer flexibel is. We gebruiken emojiâs vaak om complete woorden te vervangen. Dit smartphone hoesje zegt dan ook meer dan duizend woorden kunnen. De stand case heeft een magnetische sluiting aan de binnenzijde en wordt aan alle kanten bedrukt met emojiâs. Tevens is er een standaard.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Geel , Zwart , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | AI7DD |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8718894634196 |
Vergelijkbare producten
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Telefoonhoesje met Pasjes Leopard
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Hoesje Flowers
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Telefoonhoesje met Pasjes Vissen
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Hoesje maken Cheetah

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






































