iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Telefoon Hoesje Batik Brown


Batikken is een super oude kunstvorm. Met deze methode wordt een geweven stof met verf versierd. Er zijn zulke stoffen gevonden in het Midden-Oosten en Azië van meer dan tweeduizend jaar oud. Wie had kunnen bedenken dat we zo’n mooie batik-print duizenden jaren later zelfs op telefoonhoesjes zouden terugvinden? Dit Telefoon Hoesje in voor je iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) heeft een prachtig symmetrisch patroon. Door de bruine en oranje kleuren doet het design een beetje retro aan en is het toch subtiel te noemen. Dankzij de pasjeshouder in het boekhoesje, heb je altijd je belangrijkste bezittingen bij je. Super handig en ook nog eens erg mooi. En bovenal is je telefoon meteen goed beschermd tegen krassen en beschadigingen. Dit Batik brown-hoesje heeft een lipje aan de buitenkant en een houder gemaakt van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | APIP7 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091803855 |
Vergelijkbare producten
iPhone SE 2022 | SE 2020 | 8 | 7 TPU Hoesje Tijger
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Book Cover Wereldkaart
Smart Cover voor iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Bloemen
iPhone SE 2022 | SE 2020 | 8 | 7 Siliconen Case Nut Home

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






































