iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Telefoon Hoesje Geruit


iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Telefoon Hoesje met ruimte voor 3 pasjes Geruit
Dit design hoesje bestaat uit ruitjes in alle kleuren van de regenboog, wat inderdaad een beetje druk is, en waar je echt een liefhebber van moet zijn. Feit is dat dit hoesje zeker opvalt en als je daarvan houdt, is dit het perfecte Telefoon Hoesje voor jou! Daarnaast is dit iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) hoesje een bookcase, wat inhoudt dat jouw telefoon aan alle zijdes beschermd is. En deze bookcase is ook nog eens aan alle kanten bedrukt, zodat het wel mooi blijft, zelfs het lipje van het hoesje is bedrukt met het ruitjes patroon. De buitenkant van dit designhoesje is gemaakt van PU-leer. De binnenkant daarentegen is gemaakt van TPU wat de telefoon goed beschermt in het geval dat hij op de grond zou vallen. Ook kun je jouw pasjes allemaal kwijt in dit hoesje zodat jij al jouw belangrijke bezittingen bij de hand hebt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | APIP7 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8718894381052 |
Vergelijkbare producten
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Stand Case Stars
iPhone SE 2022/2020 | iPhone 8/7 Case Anti-shock Panda
iPhone SE 2022 | 2020 | 8 | 7 Shockproof Case Polygon Color
iPhone SE 2022/2020 | iPhone 8/7 Stevig Bumper Hoesje Avocado Singing

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.







































