iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Telefoonhoesje met Pasjes Tijger


Telefoonhoesje iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Tijger sluit met magnetische sluitclip
De witte tijger is een indrukwekkend dier, dus zal een bookcase met een witte tijger erop ook indruk maken. Helaas leven de dieren zelf niet meer in het wild, maar gelukkig kun jij ze nog wel op jouw boekhoesje bewonderen. Zoals een witte tijger zijn welpjes beschermd, zo zal dit hoesje jouw iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) beschermen. Het Telefoonhoesje met Pasjes is namelijk gemaakt van TPU aan de binnenzijde en kunstleer aan de buitenzijde. Op deze manier is jouw telefoon aan alle zijdes beschermd met stevig materiaal. Je telefoon blijft intact wanneer je hem per ongeluk laat vallen. Ook kun je in dit telefoonhoesje uiteraard jouw pasjes kwijt, dan kun je jouw portemonnee ook een keertje thuislaten.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Grijs |
| Artikelnummer: | APIP7 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8718894784624 |
Vergelijkbare producten
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Hoesje maken Vlinders
iPhone SE 2022/2020 | iPhone 8/7 Beschermhoes Nut Home
iPhone SE 2022 | 2020 | 8 | 7 Case Anti-shock Paarden
iPhone SE 2022 | SE 2020 | 7/8 Houten Print Telefoonhoesje Donker Hout

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.







































