iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Telefoonhoesje met Pasjes Uil


iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Telefoonhoesje met magnetisch lipje als sluiting Uil
De uil op dit boekhoesje is een echte nachtbraker. Ben jij dat ook? Dan kan dit het ideale iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) hoesje voor jou zijn. Als jij laat in de avond ook nog vaak in de stad te vinden bent, is het wel handig als je jouw portemonnee thuis kunt laten. In dit Telefoonhoesje met Pasjes kun je tot wel drie pasjes en wat briefgeld kwijt. Zo kun je jouw portemonnee dus thuis laten. Omdat je alles op ÊÊn plaats kunt bewaren, loop je een stuk minder kans dat je je waardevolle spullen kwijtraakt. Mocht je nou liever een ander nachtdier op jouw boekhoesje willen hebben, dan is dat ook mogelijk. Je kunt met onze telefoonhoesjes ontwerper zelf een foto kiezen en deze op jouw telefoonhoesje laten drukken. Ook kun je er zelf tekst in de kleur die je wilt aan toevoegen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs , Zwart , Oranje |
| Artikelnummer: | APIP7 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8718894280287 |
Vergelijkbare producten
iPhone SE 2022 | SE 2020 | 8 | 7 TPU Hoesje Stars
iPhone SE 2022 | SE 2020 | 8 | 7 TPU Hoesje Leeuw
iPhone SE 2022 | SE 2020 | 7/8 Hoesje Floss
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Hoesje Retro

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



































