iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Telefoonhoesje met Pasjes Zebra


iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Telefoonhoesje met ruimte voor 3 pasjes Zebraprint
Als je houdt van opvallen dan is dit Telefoonhoesje met Pasjes iets voor jou. De zebraprint valt namelijk erg op. Bovendien kun je jouw boekhoesje nog unieker maken door er met de hoesjes ontwerper tool een eigen tekst of quote op te plaatsen. Op deze manier heb jij een design hoesje die niemand anders heeft. De buitenkant van dit design hoesje is gemaakt van PU-leer en de smartphone zit vast in een houder van TPU-siliconen. Samen zorgen deze materialen voor continue bescherming. Ook de drie pasjes die je in dit hoesje kwijt kunt, zijn natuurlijk veilig in dit design hoesje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | APIP7 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8718894356944 |
Vergelijkbare producten
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Telefoonhoesje met Pasjes Uil
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Telefoonhoesje met Pasjes Leopard
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Hoesje Flowers
iPhone 7 | 8 | SE (2020) | SE (2022) Telefoonhoesje met Pasjes Vissen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





































