Mobiel BookCase Nokia 1.4 Silver Punk


Bliksemflitsen, donderwolken, sterren en biljartballen vliegen op je af als je deze Nokia 1.4 Mobiel BookCase koopt. Het bijzondere Silver Punk design is van onze eigen ontwerper en vind je in geen enkel andere winkel of webshop. Ben je fan van dit soort stoere en opvallende hoesjes, dan kun je je geluk niet op als je ons assortiment smartphone accessoires bekijkt. Dit zeer populaire smartphone hoesje heeft 1 vakje en is aan alle zijden bedrukt met bliksemflitsen, donderwolken, sterren en biljartballen. Verder heeft de case een standaard en een magneet aan de binnenkant. De houder is van TPU, de buitenzijde van PU-leer. Zelfs doodshoofdjes zie je voorbijkomen in het design. Om maar aan te geven dat je met dit zilveren hoesje een krachtige smartphone accessoire te pakken hebt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zilver , Zwart |
| Artikelnummer: | N14STW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215859867 |
Vergelijkbare producten
Nokia 1.4 Uniek Hoesje Blossom White

Nokia 1.4 Hoesje Butterfly Roses
Nokia 1.4 Book Case Polygon Color
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Kitten

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































