Telefoonhoesje met Naam Nokia 1.4 Silver Punk


Bliksemflitsen, donderwolken, sterren en biljartballen vliegen op je af als je dit Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Naam koopt. Het bijzondere Silver Punk design is van onze eigen ontwerper en vind je in geen enkel andere winkel of webshop. Ben je fan van dit soort stoere en opvallende hoesjes, dan kun je je geluk niet op als je ons assortiment smartphone accessoires bekijkt. Het design op dit zeer populaire boekhoesje bedrukken we zelf in ons eigen magazijn. De case heeft verschillende vakjes en is aan alle zijden bedrukt met bliksemflitsen, donderwolken, sterren en biljartballen. Ook het magnetisch lipje aan de buitenkant heeft een print. De houder binnen in het hoesje is van TPU, de buitenzijde van PU-leer. Zelfs doodshoofdjes zie je voorbijkomen in het design. Om maar aan te geven dat je met dit zilveren hoesje een krachtige smartphone accessoire te pakken hebt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zilver , Zwart |
| Artikelnummer: | N14BCQ1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632756893 |
Vergelijkbare producten

Telefoonhoesje met Naam Nokia 1.4 Silver Punk

Nokia 1.4 Telefoon Hoesje Aztec
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Kat

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























