Mobiel BookCase Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Angel Skull Rood


Altijd al een mysterieus patroon in de vorm van een bandana op een design hoesje willen hebben? Dit stoere Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Mobiel BookCase met het design Angel Skull Red is het ideale kledingstuk voor jouw telefoon. Een bandana is het eenvoudigste middel als je op de motor of de brommer zit en jezelf wilt beschermen tegen wind, opwaaiend stof of fijn zand. Leden van bekende motorclubs dragen dit dan ook graag. Wil jouw telefoon optimaal beschermen tegen opwaaiend stof, zand of andere bedreigingen, dan is dit design hoesje met bandana een zeer goede keus. Deze stand case beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Ga voor deze mooie standcase hoes met bandana print.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Wit |
| Artikelnummer: | XC6PST |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632729934 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Siliconen Back Cover Amsterdamse Grachten
Hoesje maken Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Tulips
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Flip Cover Kompas
TPU Hoesje voor Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Pink Peacock

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































