Mobiel BookCase Xiaomi Redmi 9 Skull Red


Deze mooie Xiaomi Redmi 9 Mobiel BookCase met Skull Red design is een stoere en duurzame bescherming voor jouw smartphone. De rode en witte patronen komen vloeiend samen met de schedel worden op alle zijden van de case bedrukt. Het printen doen we in eigen beheer, zodat we zeker weten dat het design van schedel en rode en witte patronen van uitstekende kwaliteit is. Het smartphone hoesje met schedel en rode en witte patronen is zeer multifunctioneel. Een stand hoesje met schedel en rode en witte patronen is perfect op maat gemaakt en heeft een vakje voor een pasje. Daarnaast is de magneet aan de binnenkant zeer veilig. De case sluit perfect af. De houder aan de binnenzijde is van tpu. Kijk voor andere patronen samen met schedels in ons assortiment design hoesjes of ontwerp je eigen unieke case!
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Wit , Zwart |
| Artikelnummer: | XRM9YQ |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632120762 |
Vergelijkbare producten
Mobiel BookCase Xiaomi Redmi 9 Silver Punk
Xiaomi Redmi 9 Book Cover Wereldkaart
Xiaomi Redmi 9 Book Wallet Case Wood Concrete
Xiaomi Redmi 9 Smart Cover Beige Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























