Motorola Edge 20 Lite Telefoon Hoesje Emoji


Motorola Edge 20 Lite Telefoonhoesje met pasjes Emoji
Als je op zoek bent naar een modern Telefoon Hoesje, dan is dit design echt iets voor jou. Emojiâs zijn tegenwoordig helemaal hip en dus kun jij ze ook op jouw Motorola Edge 20 Lite hoesje zetten. Met deze bookcase zal jij zeker opvallen, en dat ook nog eens voor een lage prijs. Voor een boekhoesje betaal je al snel een fortuin, maar niet bij ons! In dit hoesje passen 2 ÃĄ 3 pasjes en wat briefgeld. Op deze manier kun je jouw portemonnee thuislaten als je een keertje op stap gaat en kun je deze dus niet kwijtraken. Dat maakt het leven toch weer een stuk makkelijker.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Geel , Zwart , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | M4126HBA |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632135421 |
Vergelijkbare producten
Motorola Edge 20 Lite Telefoonhoesje met Pasjes Vissen
Hoesje maken Motorola Edge 20 Lite Watercolor Flowers
Motorola Edge 20 Lite Bumper Hoesje Donker Hout
Motorola Edge 20 Lite TPU Hoesje Illusion

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























