Motorola Edge 30 Neo Flip Cover Golden Gate Bridge


De Golden Gate Bridge is een technisch meesterwerk. Een van de langste en hoogste hangbruggen ter wereld is een schitterend staaltje van ingenieurskunst en een prachtig monument, dat met de rode kleur fel afsteekt tegen de omgeving. Dit monument komt op een fraaie manier tot uitdrukking op een Motorola Edge 30 Neo. Het telefoonhoesje met design heeft verschillende vakjes, waarin je pasjes en briefgeld kunt stoppen. Jouw telefoon past precies in de houder van TPU. De Golden Gate Bridge is vanuit vele plekken in en rond San Francisco op een spectaculaire manier zichtbaar. Een deel van de brug komt ook op het lipje te staan, dat jouw Flip Cover aan de buitenkant perfect afsluit. Jouw telefoon is dus aan alle kanten beschermd met dit design hoesje met Golden Bridge print. Alle kanten van het telefoonhoesje worden bedrukt met fotoâs.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | E3NBCW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632727831 |
Vergelijkbare producten
Telefoonhoesje met Pasjes voor Motorola Edge 30 Neo IJsvogel
TPU Hoesje voor Motorola Edge 30 Neo Regenboog
TPU Hoesje voor Motorola Edge 30 Neo IJsvogel
Telefoon Hoesje voor Motorola Edge 30 Neo Voetbal

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























