Motorola Edge 30 Pro Bookcase Steen


Dit Motorola Edge 30 Pro Bookcase is jouw rots in de branding. Het bruine rotsachtige steen maakt van jouw boekhoesje een echte eyecatcher. Een boekhoesje is van zichzelf al zeer fraai om dit zien, maar met dit design wordt de smartphone pas echt een begerenswaardig apparaat. Het bruine rotsachtige steen wordt bedrukt op alle zijden van het boekhoesje, dat beschikt over vakjes voor pasjes en toebehoren en een magnetisch lipje aan de buitenzijde. Verder heeft de case een houder van TPU. Met steen kun je alle kanten op, dat bewijzen we met deze collectie design hoesjes. Onze designer heeft zich overtroffen met dit boekhoesje met structuur van steen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs |
| Artikelnummer: | EDGE302022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632135063 |
Vergelijkbare producten
Motorola Edge 30 Pro Hoesje Leaves Grey
Motorola Edge 30 Pro Telefoonhoesje met Naam Panda Color
Motorola Edge 30 Pro Stand Case Stars
Motorola Edge 30 Pro Book Wallet Case Wood Heart - Cadeau voor je Vriend

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































