Motorola Moto E20 | E30 | E40 Flip Cover Amsterdamse Grachten


Motorola Moto E20 | E30 | E40 Flip Cover met pasjes Amsterdamse Grachten
Wie houdt er niet van Amsterdam? Het is de trots van Nederland en de Amsterdamse grachten zijn daar een belangrijk onderdeel van. Met dit telefoonhoesje waar de Amsterdamse grachten op staan afgebeeld, kun jij jezelf als trotse Nederlander presenteren. Bovendien is deze Motorola Moto E20 | E30 | E40 Flip Cover aan alle kanten bedrukt en ziet hij er dus zeker niet saai uit. Ook op vakantie zal iedereen zien dat jij een Nederlander bent. Het biedt zelfs de mogelijkheid om meer Nederlanders te ontmoeten in een vreemd land, wat bijvoorbeeld op een camping wel gezellig kan zijn. Ook is jouw telefoon goed beschermd in dit bookcase hoesje doordat er aan alle zijden bescherming zit.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | MOE30E40 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632725714 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto E20 | E40 TPU Siliconen Hoesje Marmer Wit Zwart - Origineel Cadeau Man
Hoesje maken Motorola Moto E20 | E40 Painting Grey
Motorola Moto E20 | E40 TPU Hoesje Vissen
Motorola Moto E20 | E30 | E40 Bookcase Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































