Motorola Moto E7/E7i Power Bumper Hoesje White Wood

Houd je van wit hout? Dan sla je de spijker op zijn kop met dit Motorola Moto E7/E7i Power Bumper Hoesje met print van White Wood. Een tpu case met wit hout is zeer flexibel en past altijd in je broekzak. Dit design hoesje, dat aan de achterkant is bedrukt met wit hout, is heel lang houdbaar. Het wit heeft een warme uitstraling. Heb je liever een andere kleur hout op je hoesje? Bekijk dan ons overige aanbod design hoesjes in onze houtcollectie. De hoesjes met hout zijn een schitterende bescherming voor jouw smartphone. Het is wellicht verstandig om een screenprotector te kopen bij deze tpu case met wit hout, voor een optimale bescherming van het touchscreen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs |
| Artikelnummer: | ME7IPO2021 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632125170 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto E7 Power | E7i Power Hoesje maken Sleeping Cats
Motorola Moto E7/E7i Power TPU Hoesje Pups
Motorola Moto E7/E7i Power TPU Hoesje Olifanten
Hoesje maken Motorola Moto E7/E7i Power Painting Blue

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































