Motorola Moto E7i Power | E7 Power Book Cover Paprika Red


Er zit pit in jouw Motorola Moto E7i Power | E7 Power Book Cover dankzij dit design met rode paprikaâs. Paprikaâs zijn er in allerlei kleuren en vormen en ze hebben gemeen dat ze heel erg gezond zijn. De rode paprikaâs op deze case staan op een grijs met witte geblokte achtergrond en vormen een opvallende verschijning. Heb jij ooit iemand in je nabije omgeving rond zien lopen met een design hoesje met rode paprikaâs? Waarschijnlijk niet. Dit boekhoesje met rode paprikaâs beschermt jouw telefoon aan alle zijden en beschikt over verschillende opbergvakjes voor pasjes en briefgeld. De case sluit perfect af met het magnetische lipje aan de buitenkant. Zeker weten dat je met dit hoesje met rode paprikaâs een smartphone accessoire te pakken hebt waarmee je jezelf in de schijnwerpers zet. De houder aan de binnenzijde van het boekhoesje met rode paprikaâs is van TPU. Als je andere kleuren paprikaâs op je hoesje wilt, raden we je aan ons assortiment design hoesjes te bekijken of zelf een hoesje te ontwerpen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Wit |
| Artikelnummer: | MOE7I2021 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632721280 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto E7 Power | E7i Power Hoesje maken Tijger
Telefoonhoesje met Pasjes Motorola Moto E7i Power | E7 Power Britse Korthaar
Motorola Moto E7 Power | E7i Power Hippe Standcase Sports
Hoesje Motorola Moto E7i Power | E7 Power Watercolor Tiger

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































