Motorola Moto E7i Power | E7 Power Telefoon Hoesje Funky Retro


Motorola Moto E7i Power | E7 Power Telefoonhoesje met pasjes Funky Retro
Het patroon in al deze retrokleuren maakt het een echt artistiek hoesje. Jezelf van je artistieke kant laten zien en tegelijkertijd je telefoon optimaal beschermen? Dan is dit Motorola Moto E7i Power | E7 Power Telefoon Hoesje voor jou. De bookcase beschermt jouw telefoon aan alle zijden en heeft een magnetisch lipje om je ervan te verzekeren dat hij niet ineens openklapt. Bovendien is dit Motorola Moto E7i Power | E7 Power Telefoon Hoesje gemaakt van een TPU en houder een kunstleren buitenkant. Dit is stevig materiaal en houdt jouw smartphone dus veilig. Als je dit artistieke hoesje nog niet uniek genoeg vindt dan kun je hem ook nog personaliseren. Je kunt er zelf wat tekst op laten zetten of zelfs een eigen foto! Zo kun je de bookcase van jouw dromen ontwerpen en dat allemaal voor een spotprijs.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | MOE7I2021 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632710925 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto E7i Power | E7 Power Bookstyle Case Frankrijk
Motorola Moto E7 Power | E7i Power Book Cover Kompas
Motorola Moto E7 Power | E7i Power Smart Cover Wildernis
Motorola Moto E7i Power | E7 Power Leuk Hoesje Valentine

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































