Motorola Moto G100 Book Cover Icecream


Een vrolijk Motorola Moto G100 Book Cover met daarop verschillende ijsjes. Als je daar geen zomers gevoel meer van krijgt, weten wij het ook niet meer. De zomer en ijsjes zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Tijdens een bezoekje aan het strand mag een lekker ijsje bijvoorbeeld niet ontbreken. Een design hoesje met lekkere Icecream print past daar natuurlijk ook ontzettend goed bij. Jouw telefoon is helemaal beschermd met een boekhoesje met ijsjes design. De aankoop van deze case is een heerlijke investering, die zich gegarandeerd terugbetaalt. Alle zijden van dit hoesje worden bedrukt met ijsjes. De case heeft een lipje aan de buitenzijde voor het afsluiten van de telefoon en de houder aan de binnenzijde is van TPU. Onder alle weersomstandigheden zal deze case met verschillende opbergvakjes perfect functioneren, ook in de zomer met een ijsje in je hand. Dit smaakvolle hoesje is zeer goedkoop te bestellen en wordt zeer snel bezorgd.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | G100BCW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632730619 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto G100 Hoesje maken Pauw met Bloemen
Motorola Moto G100 Hoesje met Magneet Aztec
Motorola Moto G100 Flip Cover Kompas
Motorola Moto G100 TPU Hoesje Pauw met Bloemen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































