Motorola Moto G32 TPU Hoesje Koe


Het levert een idyllisch plaatje op, dit hoesje met een koe en ondergaande zon op de achtergrond. Door een koe buiten te laten lopen en grazen, hebben ze minder kans om ziek te worden. De Koe graast het liefst met soortgenoten, al zijn deze een stukje van de koe op de case verwijderd. Dit levert ook een mooi plaatje op, zoals je kunt zien op dit design hoesje. Dit tpu hoesje met koeien ziet er flexibel uit en is voorzien van alle uitsparingen. Een Motorola Moto G32 TPU Hoesje met koeien beschermt jouw smartphone vooral aan de achterkant en zijkanten. De zijkanten blijven transparant, de rest van het hoesje is bedrukt. Koeien herkauwen het liefst liggend, behalve wanneer het regent. Zo goed als grazen voelt voor koeien, zo duurzaam zal jouw smartphone blijven met dit design hoesje. Het TPU is schokabsorberend en niet te breken. De TPU case past altijd in je broekzak.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Oranje , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | G32TCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632708304 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto G32 TPU Hoesje Koeienvlekken
Motorola Moto G32 TPU Siliconen Hoesje Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader
Motorola Moto G32 TPU Hoesje Koe
Hoesje Motorola Moto G32 Pink Purple Paint

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























