Motorola Moto G51 5G Hoesje maken Cheetah


Wist je dat een cheetah, ook wel jachtluipaard genoemd, een topsnelheid van 120 km/u kan halen? Dit maakt de cheetah tot het snelste landdier ter wereld. Dit design hoesje met cheetah print kunnen we dus met recht zeer flitsend noemen. Dit komt niet alleen door de foto van het jachtluipaard, maar ook door de uitstraling van het hoesje. De close up van het dier hebben we op een stand case gezet. Dit is een multifunctionele case, met een vakje aan de binnenzijde waarin je een pasje kwijt kunt. Hiermee is de kous nog niet af, want een Motorola Moto G51 5G Hoesje maken wordt aan de binnenzijde magnetisch afgesloten en heeft een standaard. De vacht van jachtluipaarden is bedekt met ronde, zwarte vlekjes. Hierdoor valt het dier in zijn natuurlijke leefomgeving zo min mogelijk op. Jij doet dat zeker wel, met deze stand case met design. De buitenzijde is van leer, de houder aan de binnenzijde van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin , Zwart , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | MG51STW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632712387 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto G51 5G Siliconen Hoesje met foto Bladmuziek
Motorola Moto G51 5G Telefoonhoesje met Pasjes Bird Flying
Motorola Moto G51 5G Telefoonhoesje met Pasjes Olifanten
Motorola Moto G51 5G Bumper Hoesje White Wood

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























