Motorola Moto G60s Hoesje maken Kat


Heb je zelf een kat, dan zou je een hoesje kunnen ontwerpen met daarop je favoriete huisdier. Maar je zou ook kunnen kiezen voor een Motorola Moto G60s Hoesje maken met deze paarse kattenprint. Na een jaar of tien kan een kat als bejaard worden beschouwd, maar dat geldt zeker niet voor dit smartphone hoesje. Dat is namelijk niet kapot te krijgen. De mooie paarse kleur zal altijd scherp blijven en de kat op dit hoesje zal je altijd liefdevol aan blijven staren. Deze stevige case is niet alleen schattig, maar beschermt jouw telefoon ook zeer goed. De stand case met paarse kat beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Grijs |
| Artikelnummer: | TOG60S2021 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632713759 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto G60s Silicone Back Cover Punk Rock
Motorola Moto G60s Standcase Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader
Hoesje maken Motorola Moto G60s Watercolor Flowers
Motorola Moto G60s Telefoonhoesje met Naam Boho Text

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























