Nokia 1.4 Book Case Illusion


Nokia 1.4 Book Case gemaakt van TPU siliconen en kunstleer Illusion
Als je wel houdt van wat abstracte kunst en optische illusie dan is dit het ideale hoesje voor jou. Doordat het gedrukt is op kunstleer ziet het ontwerp er toch heel chique uit op deze Nokia 1.4 Book Case. Maar behalve dat het kunstleer er chique uitziet biedt het ook een hele goede bescherming voor jouw smartphone als hij een keer per ongeluk uit jouw handen laat vallen, wat wel kan gebeuren als je gehypnotiseerd bent door de optische illusie op dit telefoonhoesje. Wil je nou liever een andere optische illusie op jouw Nokia 1.4 Book Case zien? Dat kan, met de phone case designer tool kun je elke foto die je wilt op dit telefoonhoesje voor jouw telefoon laten zetten.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Beige |
| Artikelnummer: | N14BCQ1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632958273 |
Vergelijkbare producten
Wallet Case Nokia 1.4 Barok Flower
Nokia 1.4 Hoesje maken Zwarte Kat
Nokia 1.4 Hoesje maken Koeienvlekken
Nokia 1.4 Hoesje met Magneet Waves Pink

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































