Nokia 1.4 Stand Case Illusion


Nokia 1.4 Stand Case Illusion Print
Neig je sterk naar een stand case waar je lekker van de war kunt raken? Of beter nog, waar mensen in jouw omgeving van in de war raken als die met jouw telefoon aan de haal wil gaan? Kies dan voor dit smartphone hoesje met de print van een Illusion. Een Nokia 1.4 Stand Case met illusie ziet er zeer opvallend uit. Leuk als je klaar bent met doorsnee hoesjes. Een illusie is een zinsbegoocheling, een schijnbare werkelijkheid of een onjuist idee van de werkelijkheid. Weet dus wat je koopt met dit hoesje.
- De bijzondere Nokia 1.4 stand case heeft 1 vakje waarin je geld of een pasje kwijt kunt en een magneet aan de binnenzijde die zorgt voor een goede afsluiting.
- Het hoesje is van TPU aan de binnenzijde en leer aan de buitenzijde en oogt zeer modern.
- Alle zijden van de stand case met illusie zijn bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Beige |
| Artikelnummer: | N14STW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215740806 |
Vergelijkbare producten
Nokia 1.4 Hoesje Maken met Foto's
Telefoonhoesje Ontwerpen Nokia 1.4 met Foto's
Nokia 1.4 Fotohoesje Ontwerpen
Hoesje Nokia 1.4 TPU Siliconen Back Cover Transparant

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































