Nokia 1.4 Book Case Stars


Nokia 1.4 Book Case met ruimte voor 3 pasjes Stars
Je zal zeker opvallen met dit kunstzinnige glitterachtige designhoesje. De paarse en blauwe kleuren op een inktzwarte achtergrond hebben de allure van een oneindig heelal. Voor een lage prijs heb je een functioneel design hoesje, want in dit telefoonhoesje kun je ook nog 3 pasjes en wat briefgeld kwijt. Op deze manier hoef je jouw portemonnee nooit meer mee te nemen en heb je enkel nog jouw Nokia 1.4 nodig. Bovendien is dit hoesje gemaakt van TPU en kunstleer, wat jouw telefoon aan alle zijdes beschermt. Hierdoor is het niet erg als je je telefoon een keertje laat vallen, aangezien ook de voorkant is beschermd door de Book Case.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Paars , Zwart |
| Artikelnummer: | N14BCQ1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632964687 |
Vergelijkbare producten
Nokia 1.4 Bookstyle Case Nederland
Hoesje Nokia 1.4 Watercolor Light
Nokia 1.4 Book Style Case Old Wood
Nokia 1.4 Leuk Hoesje Avocado Singing

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































