Nokia 1.4 Flip Cover Vrijheidsbeeld


Nokia 1.4 Flipcover met pasjes Vrijheidsbeeld
Een telefoonhoesje met de print van New York hoort natuurlijk in onze collectie. New York is een van de belangrijkste steden ter wereld en het Vrijheidsbeeld is een iconisch monument van deze stad. Met deze Nokia 1.4 Flip Cover laat je zien dat jij een echte reiziger bent. Wanneer jij New York gaat bezoeken, is het wel zo praktisch als jouw Nokia 1.4 goed beschermd is door een telefoonhoesje wat ook nog goed bij de stad past. In New York gaat alles snel, het is dus niet zo raar als je in dit tempo jouw telefoon een keer uit je handen laat vallen. In dit hoesje is dit geen probleem, hij is namelijk aan alle kanten beschermd waardoor jouw telefoon geen schade zal oplopen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N14BCQ1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632134103 |
Vergelijkbare producten
Nokia 1.4 Hoesje maken Koeienvlekken
Nokia 1.4 Hoesje met Magneet Waves Pink
Nokia 1.4 Hoesje maken Hondjes

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































