Nokia 1.4 Hoesje maken Koeienvlekken


De vlekken op de huid van een koe hebben een camouflage functie. Met deze Nokia 1.4 Hoesje maken met Koeienvlekken hoef je je geen zorgen te maken dat je smartphone schade oploopt. De koeienvlekken zetten we op een stand case op het moment dat jij je bestelling plaatst. Hierdoor krijgt jouw telefoon een print van koeienvlekken van zeer hoge kwaliteit. We bedrukken jouw gehele stand case met de vlekken van koeien. Je bankpas of creditcard kun je stoppen in het vakje aan de binnenkant van het telefoonhoesje met koeienprint. Roofdieren zijn niet geïnteresseerd in koeien dankzij de vlekken op hun huid. Deze beschermende werking heeft ook jouw hoesje met koeienprint.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | N14STW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215741933 |
Vergelijkbare producten
Nokia 1.4 Bookstyle Case Frankrijk
Nokia 1.4 Telefoon Hoesje Army Light
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Pauw
Nokia 1.4 Telefoon Hoesje Pattern Orange

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































