Nokia 1.4 TPU Hoesje Koeienvlekken


De vlekken op de huid van een koe hebben een camouflage functie. Met deze Nokia 1.4 TPU Hoesje met Koeienvlekken hoef je je geen zorgen te maken dat je smartphone schade oploopt. De koeienvlekken zetten we op een tpu case op het moment dat jij je bestelling plaatst. Hierdoor krijgt jouw telefoon een print van koeienvlekken van zeer hoge kwaliteit. Ook omdat we het bedrukken van deze case geheel zelf doen. Jouw telefoon is vooral aan de achterkant en zijkanten goed beschermd. De print van koeienvlekken komt op de bovenkant van het hoesje te staan, de randen blijven doorzichtig. Roofdieren zijn niet geïnteresseerd in koeien dankzij de vlekken op hun huid. Deze beschermende werking heeft ook jouw hoesje met koeienprint.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | N14TPV |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215396911 |
Vergelijkbare producten

Nokia 1.4 Telefoon Hoesje Aztec
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Kat
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Luipaard

Nokia 1.4 Book Cover Donut Roze

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































