Nokia 1.4 Telefoon Hoesje Waves Green


Dit groene design hoesje met groene golven is speciaal ontworpen voor jouw telefoon. We hebben een vleugje geel toegevoegd, zodat er sprake is van variatie. Dit Waves Green hoesje ziet er flitsend uit. Dat kan ook niet anders, als je weet dat we veel energie steken in het bedenken van originele designs. Een heel strak Nokia 1.4 Telefoon Hoesje, met zeer veel opties. Past dit groene design hoesje met golven goed bij jou? Bestel het dan vandaag nog, tegen zeer lage kosten. Het design staat op een boekhoesje. Dit smartphonehoesje beschermt jouw telefoon aan alle zijden en beschikt over verschillende opbergvakjes voor pasjes en briefgeld. De case sluit perfect af met het lipje aan de buitenkant. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Alle zijden van het groene hoesje met golven worden bedrukt, inclusief het lipje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen |
| Artikelnummer: | N14BCQ1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632790774 |
Vergelijkbare producten
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Vissen
Wallet Case Nokia 1.4 Barok Flower
Nokia 1.4 Hoesje maken Zwarte Kat
Nokia 1.4 Hoesje maken Koeienvlekken

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































