Nokia 1.4 TPU Hoesje Leopard


Het luipaard wordt ook wel een panter genoemd. De bruingele vacht met een patroon van rozetachtige vlekken geeft een hele goede schutkleur. Dit zie je ook op een fraaie manier afgebeeld op dit super stoere hoesje met luipaardprint. Mensen die indruk willen maken kopen deze tpu case met Leopard print. Een Nokia 1.4 TPU Hoesje is erg flexibel en stevig. Het is praktisch â door het elastische materiaal neem je de telefoon makkelijk met je mee â en beschermt jouw smartphone aan de achterzijde en zijkanten zeer goed. Het luipaard is sterk en behendig en wellicht typeert jou dat ook wel. Dan past dit hoesje met luipaard perfect bij jou. De houder van TPU is minstens zo sterk als het luipaard. Jouw telefoon is zeer goed beschermd. De case heeft alle uitsparingen die nodig zijn. De randen blijven transparant. Enkele de bovenzijde wordt bedrukt met luipaardprint.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin , Beige |
| Artikelnummer: | N14TPV |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215447842 |
Vergelijkbare producten
Nokia 1.4 Book Style Case White Wood


Telefoonhoesje met Naam Nokia 1.4 Silver Punk

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































