Nokia 2.1 2018 Hoesje met Magneet Waves Green


Dit groene design hoesje met groene golven is speciaal ontworpen voor jouw telefoon. We hebben een vleugje geel toegevoegd, zodat er sprake is van variatie. Dit Waves Green hoesje ziet er flitsend uit. Dat kan ook niet anders, als je weet dat we veel energie steken in het bedenken van originele designs. Een heel strak Nokia 2.1 2018 Hoesje met Magneet, met zeer veel opties. Past dit groene design hoesje met golven goed bij jou? Bestel het dan vandaag nog, tegen zeer lage kosten. Het design staat op een stand case. Deze case met groene golven beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Alle zijden van de stand case worden bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen |
| Artikelnummer: | N21VD9 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091663978 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2.1 2018 Hoesje maken Zebra
Nokia 2.1 2018 Book Cover Kompas
Nokia 2.1 2018 Hoesje maken Bird Standing

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































