Nokia 2.1 2018 Hoesje met Magneet Batik Brown


Batikken is een super oude kunstvorm. Met deze methode wordt een geweven stof met verf versierd. Er zijn zulke stoffen gevonden in het Midden-Oosten en AziÃĢ van meer dan tweeduizend jaar oud. Wie had kunnen bedenken dat we zoân mooie batik-print duizenden jaren later zelfs op telefoonhoesjes zouden terugvinden? Dit Hoesje met Magneet in voor je Nokia 2.1 2018 heeft een prachtig symmetrisch patroon. Door de bruine en oranje kleuren doet het design een beetje retro aan en is het toch subtiel te noemen. Het hoesje heeft binnenin ÊÊn vakje voor een pasje en een magnetische sluiting aan de binnenkant. Verder heeft de Batik brown-hoes een houder van TPU. Het leuke van een standcase is dat je hem eenvoudig neer kunt zetten. Zo heb je je handen vrij als je bijvoorbeeld een video wilt kijken op je smartphone.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N21VD9 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091777934 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2.1 2018 Standcase Portugal
Nokia 2.1 2018 Standcase BelgiÃĢ
Nokia 2.1 2018 Uniek Smart Cover Blossom White
Nokia 2.1 2018 Hoesje met Magneet Aztec Yellow

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































