Nokia 2.2 Book Wallet Case White Wood


Houd je van wit hout? Dan sla je de spijker op zijn kop met dit Nokia 2.2 Book Wallet Case met print van White Wood. Een stand case met wit hout heeft 1 opbergvakje voor geld en pasjes en is aan de binnenzijde gemaakt van TPU (houder). Verder heeft de case met wit hout een handige magnetische sluiting aan de binnenzijde. Dit design hoesje, dat aan alle zijden is bedrukt met wit hout, is heel lang houdbaar. Het wit heeft een warme uitstraling. Heb je liever een andere kleur hout op je hoesje? Bekijk dan ons overige aanbod design hoesjes in onze houtcollectie. De hoesjes met hout zijn een schitterende bescherming voor jouw smartphone.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs |
| Artikelnummer: | N2219K1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091948280 |
Vergelijkbare producten
Bookcase Nokia 2.2 Watercolor Dark
Nokia 2.2 Hoesje maken Bird Standing
Nokia 2.2 Flip Style Cover Wijn

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































