Nokia 2.3 Book Cover Macarons


Dit hoesje met macarons is een zeer opvallende bescherming voor jouw smartphone. Macarons zijn Franse koekjes: kleine, rond en luchtig. Ze zijn aan elkaar geplakt met een zachte vulling. Ze worden in veel verschillende smaken gemaakt, herkenbaar aan de verschillende kleuren zoals chocolade (donkerbruin), mokka (middenbruin), kersen (rood), pistache (groen), aardbei (roze), framboos (karmijn), citroen (geel) en kokos (roomwit). Deze kleuren kun je natuurlijk ook zien op dit fraaie design hoesje met macarons. Heb je altijd al een Nokia 2.3 Book Cover willen hebben met macarons? Grijp dan nu je kans. Een boekhoesje heeft zeer veel goede eigenschappen, zoals opbergvakjes aan de binnenkant en een magnetische sluiting in de vorm van een lipje aan de buitenzijde. Dit design hoesje met macarons wordt aan alle zijden bedrukt, zelfs het lipje krijgt een afbeelding van een macaron. De houder aan de binnenkant van het hoesje is van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NOK2324 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215508352 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2.3 Siliconen Hoesje met foto Kentekenplaten
Nokia 2.3 Telefoonhoesje met Pasjes Olifanten
Nokia 2.3 Uniek TPU Case Blossom White
Nokia 2.3 Telefoonhoesje met foto Vintage Auto

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























