Nokia 2 Telefoonhoesje met Pasjes Birds


Nokia 2 telefoonhoesje met ruimte voor drie pasjes Birds
Dit kleurrijke hoesje is een ware lust voor het oog. Het Nokia 2 Telefoonhoesje met Pasjes staat vol met kleurrijke toekans, papegaaien, flamingo's en kaketoes, aan alle kanten van het hoesje. Heb jij zelf misschien een vogel? Dan kun je ook een foto van jouw eigen vogel op dit smartphone hoesje zetten. In de phone case designer tool kun je jouw smartphone hoesje helemaal ontwerpen naar jouw voorkeur. Je kunt er elke foto en tekst opzetten die jij wil. Op die manier heb jij een kleurrijk hoesje wat volledig uniek is. Gelukkig hoef je hier ook niet veel voor te betalen. Voor dezelfde spotprijs als elk ander Nokia 2 telefoonhoesje kan jij jouw eigen hoesje ontwerpen in de phone case designer.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NO2WI |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8720091844735 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2 Telefoonhoesje met Pasjes Pauw
Nokia 2 TPU Case White Flowers
Nokia 2 Telefoon Hoesje Army Light
Silicone Back Case Nokia 2 Boho Skull

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































