Nokia 3.4 Book Style Case Wood Blue


Jouw telefoon zal er heel erg van opknappen, van dit Nokia 3.4 Book Style Case met print van Wood Blue. Ziet jouw schutting er zo afgebladderd uit, dan bel je waarschijnlijk snel een schilder. Op dit boekhoesje ziet het blauwe afgebladderde hout er echter fantastisch uit. De case met afgebladderd blauw hout beschikt over verschillende houders voor je briefgeld en pasjes zoals ov-kaart, rijbewijs en creditcard. Dit boekhoesje met print van afgebladderd blauwe verf heeft aan de binnenzijde een houder van tpu. Verder is er een handig magnetisch lipje aan de buitenzijde. Dit design hoesje is aan alle zijden bedrukt met afgebladderd blauw hout. Heb jij een ander hoesje met afgebladderde verf op het oog? Bekijk dan onze collectie design hoesjes of ontwerp zelf je eigen hoesje met unieke beelden.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw |
| Artikelnummer: | NO342020 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215990430 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Naam Doggy Biscuit
Nokia 3.4 Hoesje met Magneet Dots
Nokia 3.4 Book Style Case Wood Blue
Nokia 3.4 Hoesje met Magneet Franse Lelie

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































