Nokia 3.4 Hippe Standcase Popart Princess


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Nokia 3.4? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Popart Princess design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Hippe Standcase en heeft een vakje aan de binnenkant voor een pasje. Het fijne aan dit hoesje is dat je het als standaard neer kunt zetten. Hierdoor geniet je nog meer als je een filmpje aan het kijken bent op je telefoon. Het hoesje wordt afgesloten door magneten aan de binnenkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Meerkleurig , Transparant |
| Artikelnummer: | N34HPP |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215992472 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Wallet Case met Pasjes Sports
Nokia 3.4 Hoesje met Magneet Army Light
Nokia 3.4 Smart Cover Lovely Flowers
Nokia 3.4 Hoesje met Magneet Zigzag Multi Color

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































