Nokia 3.4 TPU Siliconen Hoesje Marmer Goud


Deze Nokia 3.4 TPU Siliconen Hoesje met Marmer Goud is het waard om een blokje voor om te rijden. Dit is overigens niet nodig. Als je het hoesje met goud marmer nu bestelt heb je het zeer snel in huis. Je kunt er bij wijze van spreken thuis op gaan zitten wachten. Je hebt diverse soorten marmer. We hebben enkele fraaie kleuren op onze hoesjes gezet, zoals in dit geval het gouden marmer. Het goud marmer wordt bedrukt op de achterkant van de tpu case, die beschikt over alle nodige uitsparingen waardoor je alle knoppen en poorten van je smartphone kunt bedienen. Verder is de case met goud marmer gemaakt van zeer flexibel materiaal. De rijkheid aan kleuren en varianties in afwerking is een schitterende eigenschap van marmer. Dit tpu hoesje met goud marmer heeft ook veel schitterende eigenschappen en is de ideale bescherming voor jouw smartphone.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Goud |
| Artikelnummer: | N34TCA |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215980080 |
Vergelijkbare producten
Mobiel BookCase Nokia 3.4 Punk Geel
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Koe
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Naam Cheeky Cow
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Bird Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































