Nokia 3.4 Bookcase Marmer Goud


Dit Nokia 3.4 Bookcase met Marmer Goud is het waard om een blokje voor om te rijden. Dit is overigens niet nodig. Als je het hoesje met goud marmer nu bestelt heb je het zeer snel in huis. Je kunt er bij wijze van spreken thuis op gaan zitten wachten. Je hebt diverse soorten marmer. We hebben enkele fraaie kleuren op onze hoesjes gezet, zoals in dit geval het gouden marmer. Het marmer wordt bedrukt op alle zijden van het boekhoesje, dat beschikt over vakjes voor pasjes en briefgeld en een magnetisch lipje aan de buitenzijde. Verder heeft de case met marmer met goud een houder van TPU. De rijkheid aan kleuren en varianties in afwerking is een fraaie eigenschap van marmer. Dit boekhoesje met marmer goud heeft ook veel schitterende eigenschappen en is de ideale bescherming voor jouw smartphone.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Goud |
| Artikelnummer: | NO342020 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215399608 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 TPU Hoesje Bird Flowers
Nokia 3.4 TPU Case Blossom Red
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Bird Flying
Nokia 3.4 Hippe Standcase Sports

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































