Nokia 3.4 Hoesje maken Roofdieren


Deze standcase met roofdieren kan exclusief in het bezit van jou komen. Bovendien kun je hier zelf nog unieke teksten en/of beelden aan toevoegen. Je Hoesje maken krijgt dan een unieke identiteit. Roofdieren zoals tijgers op dit hoesje zijn voortdurend op zoek naar een geschikte prooi. De tijgers met aardbol op de achtergrond op deze stand case geven jouw Nokia 3.4 een hele stoere uitstraling. Deze bijzondere case is van PU-leer (buitenzijde) en TPU (binnenzijde) en beschikt over een houder en een speciale standaard. Verder is deze stand case met roofdieren voorzien van een magnetische sluiting aan de binnenzijde. Je zorgt voor de perfecte bescherming van je smartphone met dit design hoesje met roofdieren met aardbol op de achtergrond.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Oranje , Blauw , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N34HPP |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215360820 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Hoesje met Magneet Army Light
Nokia 3.4 Smart Cover Lovely Flowers
Nokia 3.4 Hoesje met Magneet Zigzag Multi Color
Mobiel BookCase Nokia 3.4 Punk Geel

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































