Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Hondjes


Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Hondjes
Hou jij ook zoveel van honden? Dan kun je die nu op jouw telefoonhoesje zetten! Voor een spotprijs heb je een boekhoesje vol met jouw favoriete dieren. De hondjes op dit Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes zijn natuurlijk wel cartoons. Als je liever echte honden hebt op jouw boekhoesje dan kan dit natuurlijk ook. Je kunt het telefoonhoesje personaliseren met een foto van bijvoorbeeld jouw eigen hond, en je kunt er zelfs de naam van jouw hond bij laten zetten. Dit alles wordt op alle kanten gedrukt, voor een spotprijs, zelfs het lipje wordt bedrukt met inkt. Bovendien wordt dit gedaan met duurzame inkt, die dus beter is voor het milieu. Zo doe je ook nog iets goeds voor de natuur wanneer je dit telefoonhoesje aanschaft.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NO342020 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215977707 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Telefoonhoesje Ontwerpen met Foto
Book Case Nokia 3.4 Hoesje Zwart met Pasjeshouder
Nokia 3.4 TPU Back Case Siliconen Transparant
Nokia 3.4 Hoesje Wit met Standaardfunctie

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































