Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Koe


Nokia 3.4 Telefoonhoesje met ruimte voor 3 pasjes Koeien
Houd jij van de natuur en het boerenleven? Dan is dit telefoonhoesje, waar een koe opstaat, wel wat voor jou. Op de bookcase staat een idyllisch plaatje van een koe in een weiland. Dit levert een rustig en vrolijk Nokia 3.4 hoesje op. Alle kanten van het Telefoonhoesje met Pasjes zijn bedrukt, inclusief het sluitlipje. Daarnaast beschermt dit hoesje jouw telefoon aan alle kanten. Ook als je hem op het scherm laat vallen, is er niets aan de hand als dit hoesje om jouw telefoon zit. Dan blijft hij namelijk gewoon goed beschermd. En een goed beschermde telefoon is erg belangrijk, een ongelukje zit in een klein hoekje en je wilt niet dat dit je honderden euroâs gaat kosten.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Oranje , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NO342020 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215675542 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Bird Flying
Nokia 3.4 Hippe Standcase Sports
Nokia 3.4 TPU Siliconen Hoesje Marmer Goud


Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































