Nokia 3.4 Hoesje Wit met Standaardfunctie


Nokia 3.4 Hoesje Wit met Standaardfunctie. Ben je op zoek naar een goede en mooie bescherming voor je telefoon? Dan is dit hoesje echt iets voor jou! Dit duurzame hoesje is gemaakt van de beste kwaliteit PU-Leer (kunstleer) en de houder aan de binnenkant van extra dunne TPU-siliconen. Je kunt door de handige speakeruitsparing aan de voorkant bellen met de klep dicht! Hartstikke fijn toch? De magneten aan de binnenkant van het hoesje maken dat het je Nokia 3.4 goed beschermt is op het moment dat je het hoesje dicht klapt. Je kunt dit hoesje ook gebruiken als standaard door het horizontaal neer te zetten. Erg fijn als je van filmpjes kijken houdt en hierdoor je handen gewoon fijn vrij hebt! Aan de binnenkant van het hoesje kun je nog ÊÊn pasje kwijt.
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor de Nokia 3.4
- Houder gemaakt van transparante TPU-siliconen
- Te gebruiken als standaard
- Magnetische sluiting
- 1x Houder voor een pasje
- Bellen met de klep dicht
- Kleur:Â Wit
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Grijs |
| Artikelnummer: | N34HPP |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215015935 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 TPU Back Case Siliconen Transparant
Nokia 3.4 Hoesje Wit met Standaardfunctie
Bookcase Nokia 3.4 Hoesje Wit met Pasjeshouder
Hoesje maken Nokia 3.4 Pink Purple Paint

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























