Nokia 3.4 TPU Hoesje Vissen


Dit kleurrijke hoesje met tropische Vissen is een ware eyecatcher. Als je aan het duiken bent en je treft een school aan met dit soort opvallende vissen, dan heb je een geweldige ervaring. Maar je hoeft er eigenlijk niet per se het water voor in te duiken. Want wij hebben een schitterende verzameling vissen op dit design hoesje gezet. Met onze zeer geavanceerde printer zetten we de afbeelding van vissen op de bovenkant van de Nokia 3.4 TPU Hoesje, de randen blijven transparant. De case is gemaakt van zeer elastisch en onbreekbaar materiaal. Verder is je telefoon natuurlijk goed beschermd met deze tpu case met print van vissen. Deze case heeft tevens opstaande randen, waardoor je scherm de grond niet zal raken als de smartphone uit je handen valt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N34TCA |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215340365 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Bookcase Marmer Wit Zwart - Origineel Cadeau Man
Nokia 3.4 Bookstyle Case Oostenrijk
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Naam Panda Color

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































