Nokia 5.4 TPU Hoesje Sea in Space

Ben je een beetje een artistiek type? Dan kan je wel eens enthousiast raken van dit smartphonehoesje. âSea in Spaceâ, zo noemt onze grafisch designer dit ontwerp. Dus mensen die van zon en zee kunnen genieten en tegelijkertijd van science fiction houden zullen deze case ongetwijfeld mooi vinden. Een beetje glitter en glamour zou je met een beetje fantasie ook nog wel kunnen ontdekken in dit design hoesje. Dit artistieke kunstwerkje is voor heel weinig geld te bestellen op onze website. Je krijgt er maximale bescherming van je Nokia 5.4 voor terug. Het design staat op een TPU Hoesje. Dit hoesje wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant en worden niet bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Paars , Wit , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N54JC2 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215284515 |
Vergelijkbare producten
Siliconen Hoesje Nokia 5.4 Barok Flower
Nokia 5.4 Telefoonhoesje met Naam Boho Summer


Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























