Nokia 9 PureView Hoesje maken Schaap en Lammetje


Altijd al een Nokia 9 PureView Hoesje maken met design van schapen willen hebben? Dan is dit je kans. Het is niet geheel duidelijk welk ras er op deze handige stand case staat afgebeeld. Er zijn namelijk wel 970 schapenrassen wereldwijd, waarvan hier vooral de heide- en weideschapen bekend zijn. Deze zijn overigens weer onderverdeeld in vlees- en melkschapen. Op deze stand case met pasjeshouder en magneet aan de binnenkant hebben we een oudere en wat jongere schaap staan. Bekende, en ooit bijna verdwenen rassen zijn het Drents heideschaap en het Mergellandschaap, een weideschaap. Andere rassen in Nederland zijn onder meer het Belgisch melkschaap, de zwartbles en de Texelaar. Kies voor een stand case met schapen en lammetjes als je een perfecte bescherming van je smartphone wenst. De houder aan de binnenzijde is van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091660397 |
Vergelijkbare producten
Nokia 9 PureView Design Case Flowers Blue DTMP
Bookcase Nokia 9 PureView Painting Grey
Nokia 9 PureView Smart Cover Flowers
Nokia 9 PureView Hoesje met Magneet Blokken

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































