Nokia C21 Plus Siliconen Case Ananas


Ananas is een woord uit het Tupi, de taal van de Tupi-indianen, en betekent uitmuntende vrucht. Dit fruit van zeer hoge kwaliteit staat op onze superieure boekhoesjes, stand cases, hard cases en TPU cases. Jij blijft er gezond uitzien als je zo nu en dan een hap neemt van een Ananas , jouw smartphone blijft tip top in orde als je er een leuk telefoonhoesje omheen doet. Een ananas heeft stevig, veerkrachtig vruchtvlees. Een beetje te vergelijken met het TPU in onze hoesjes. TPU is elastisch materiaal, dat zeer buigzaam is. Vandaar dat het zeer schokbestendig is. Het ananas design staat op een staat op een TPU case. Deze Nokia C21 Plus Siliconen Case wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Groen , Beige |
| Artikelnummer: | C21PTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632972194 |
Vergelijkbare producten
Nokia C21 Plus Siliconen Case Fruits
Nokia C21 Plus TPU Hoesje Salamander Grey
Nokia C21 Plus Telefoonhoesje met Naam Doggy Biscuit
Nokia C21 Plus TPU Hoesje Paarden

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































