Nokia C21 Plus Siliconen Case Pink Macarons


Dit tpu hoesje met Pink Macarons is een zeer opvallende bescherming voor jouw smartphone. Macarons zijn Franse koekjes: kleine, rond en luchtig. Ze worden in veel verschillende smaken gemaakt, herkenbaar aan de verschillende kleuren zoals chocolade (donkerbruin), mokka (middenbruin), kersen (rood), pistache (groen), aardbei (roze), framboos (karmijn). Deze kleuren kun je niet allemaal zien op dit fraaie design hoesje met roze macarons. Heb je altijd al een Nokia C21 Plus Siliconen Case willen hebben met roze macarons? Grijp dan nu je kans. Deze case heeft zeer veel goede eigenschappen, zoals elastisch vermogen, flexibiliteit en schokbestendigheid. Dit design hoesje met roze macarons wordt aan de bovenkant bedrukt, de zijkanten blijven doorzichtig. De case heeft opstaande randen aan de voorzijde en beschermt samen met een screenprotector jouw telefoon perfect. De case heeft ook een handige standaard.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Roze , Wit |
| Artikelnummer: | C21PTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632686763 |
Vergelijkbare producten
Nokia C21 Plus Telefoonhoesje met Naam Doggy Biscuit
Nokia C21 Plus TPU Hoesje Paarden
Nokia C21 Plus TPU Case Beige Flowers
Nokia C21 Plus TPU Case Orchidee Groen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































