Nokia C21 Plus Siliconen Hoesje met foto Vintage Auto


Autoliefhebbers met een voorkeur voor vintage zullen in hun nopjes zijn met dit design hoesje. We hebben een boekhoesje met print van Vintage Auto speciaal op maat gemaakt voor jouw smartphone. Door de achtergrond van dit hoesje krijgt de case met vintage autoâs echt een mooie retro look. Een Nokia C21 Plus Siliconen Hoesje met foto is een zeer flexibel hoesje. Dit komt onder andere door het elastische en onbreekbare materiaal waarvan de hoes is gemaakt. Verder is de case zeer praktisch. Wat denk je bijvoorbeeld van de opstaande randen aan de voorkant. Verder beschikt de case ook nog eens over alle noodzakelijke uitsparingen. Een TPU case wordt alleen aan de bovenkant bedrukt. De randen blijven volledig doorzichtig.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin , Grijs , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | C21PTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632689795 |
Vergelijkbare producten
Nokia C21 Plus Silicone Back Cover Popart Princess
Hoesje maken Nokia C21 Plus Tulips
Nokia C21 Plus Siliconen Case Watermelons
Siliconen Hoesje Nokia C21 Plus Barok Flower

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































